Mercedes C230 (1450 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Новости Кабинета Министров

Прем'єр-міністр: Повернути довіру до влади можливо відкритістю і результатом роботи

17.09.2016 13:34

 

Повернути довіру українських громадян до влади можуть її відкритість і забезпечення результату в роботі. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, виступаючи на 13-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії у суботу.

"Повернути довіру до влади можливо відкритістю і результатом роботи. Це єдине, що може переконати українське суспільство, наших міжнародних партнерів у тому, що нам можливо довіряти", - заявив Володимир Гройсман.

У цьому контексті він зауважив, що у політиці та рішеннях, які приймає сьогодні Уряд, є абсолютна відкритість. Він також концентрує увагу на вирішення тих "домашніх завдань", які стоять перед Україною.

Так, за 4 місяці роботи Кабінету Міністрів України вдалося зробити все необхідне для того, щоб продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Голова Уряду зауважив, що не бачить жодних проблем у тому, щоб деолігархізувати країну, створити відкриті умови у різних сферах, провести публічну приватизацію, зміни у судоустрої країни. "Це ті важливі речі, які вплинуть на якість життя", - зауважив він.

Разом з тим Прем’єр-міністр зауважив, що як тільки Уряд береться за реформування якоїсь сфери, одразу перед ними виникають штучно створені перепони. Водночас, "амбітні завдання і прагнення перетворити країну набагато більші, ніж будь-які інші перешкоди", - переконаний він.

За його словами, потрібно поставити крапку у тих несправедливостях, які українці отримали за 25 років своєї незалежності. Вже за декілька років можна досягнути успіхів у країні, зауважив Прем’єр-міністр.

"Хочу сказати усім скептикам, які говорять, що все в Україні буде погано. Я з цим категорично не погоджуюся. Я чітко бачу світло у тому тунелі, де ми йдемо. Нам єдине потрібно, щоби ті, від кого залежить прийняття рішень, вірили в Україну, щоби ми самі собі не заважали робити зміни, щоби ми почали засуджувати популізм, який руйнує зсередини нашу країну, щоби ми почали говорити те, що насправді змінює нашу країну. Але це завдання для усього нашого українського суспільства", - зауважив він.

Володимир Гройсман зауважив, що упродовж своєї професійної діяльності завжди прагнув "виправдати довіру людей і зробити те, щоб вони відчули, що зміни відбуваються у їхньому житті, і зміни працюють на їхню користь, не на користь влади".

"Я прийшов служити Україні. Я прийшов служити своїй державі і своєму народу. Я хочу зробити все максимально відкрито і максимально ефективно. Це моя амбіція, - наголосив Голова Уряду. - Хочу спільно з Президентом, Парламентом, Урядом, нашими міжнародними партнерами провести ті зміни, які змінять Україну".

"Я сповідую один принцип: якщо ти не вирішуєш проблеми, ти сам стаєш проблемою. І я все зроблю для того, щоб ніколи не бути проблемою для України і українського народу", - підкреслив Прем’єр-міністр.Источник: Новости Кабинета Министров

Все новости   Обсудить на форуме

 

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
спасибо

молодцы, есть много хороших документов
хочу сказать спасибо
Светлана Александровна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>