Volkswagen Tiguan (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Інструкція з охорони праці для ліфтера вантажного малого ліфта, працюючого в організації торгівлі

Інструкція з охорони праці для ліфтера вантажного малого ліфта, працюючого в організації торгівлі

раздел Інструкції / Инструкции
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 506     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Інструкція з охорони праці для ліфтера вантажного малого ліфта, працюючого в організації торгівлі Инструкция по охране труда для лифтера грузового малого лифта, работающего в организации торговли
Скачать Інструкція з охорони праці для ліфтера вантажного малого ліфта, працюючого в організації торгівлі бесплатно

 

 

_____________________________________________________

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

ДЛЯ ЛІФТЕРА ВАНТАЖНОГО МАЛОГО ЛІФТА,

ЩО ПРАЦЮЄ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ

 

 

 

 

м. ___________________

 

 

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Наказ __________________________

№ __________ від _______________ р.

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ № _________

ДЛЯ ЛІФТЕРА ВАНТАЖНОГО МАЛОГО ЛІФТА, ЩО ПРАЦЮЄ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ

 

1. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ БЕЗПЕКИ

1.1. На підставі цієї типової інструкції розробляється інструкція з охорони праці для ліфтера вантажного малого ліфта, працюючого в організації торгівлі, з урахуванням умов його роботи в конкретній організації.

 

1.2. На ліфтера вантажного малого ліфта, працюючого в організації торгівлі, можуть впливати небезпечні і шкідливі виробничі фактори (підвищене значення напруги в електричному ланцюзі, відсутність природного світла, розташування робочого місця на значній висоті відносно поверхні землі (підлоги).

 

1.3. Ліфтер вантажного малого ліфта, який працює в організації торгівлі, сповіщає свого безпосереднього керівника про будь-якій ситуації, яка загрожує життю і здоров'ю людей, про кожний нещасний випадок, що стався на виробництві, про погіршення стану свого здоров'я, у тому числі, про прояв ознак гострого захворювання.

 

2. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОТИ

2.1. Застебнути одягнену санітарний одяг на всі гудзики (зав'язати зав'язки), не допускаючи звисаючих кінців одягу, прибрати волосся під головний убір. Чи не заколювати одяг шпильками, голками, не тримати в кишенях гострі і предмети, що б'ються.

 

2.2. Перед початком роботи включити головний рубильник, замкнути двері машинного приміщення і перевірити: справність освітлення шахти, кабіни, поверхових площадок, на яких зупиняється кабіна під час роботи ліфта; точність зупинки кабіни на поверхах; справність дії кнопки "Стоп", світлового сигналу "Зайнято"; стан огорожі шахти і кабіни; наявність правил користування ліфтом; справність замків, запірних дверей шахти і дверних контактів (якщо виконання цього обов'язку покладено на ліфтера).

 

2.3. Перевірка справності вантажних малих ліфтів проводиться відповідно до відповідною інструкцією. Про результати проведеної перевірки робиться запис у журналі прийому-здачі змін і розписуються в прийомі зміни.

 

2.4. При помічені несправності в роботі ліфта ліфтер повинен знеструмити ліфт (вимкнути головний рубильник), вивісити плакати "Ліфт не працює" на всіх дверях шахти. Пуск в роботу ліфта після усунення несправностей проводиться тільки з дозволу особи (електромеханіка, монтера), усунути несправність.

 

3. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС РОБОТИ

3.1. Припинити користування ліфтом, знеструмити його, повідомити адміністрацію або електромеханіка у разі виявлення таких несправностей: несправний контакт дверей шахти - кабіна приходить в рух з відкритими дверми шахти; несправний контакт двері кабіни - кабіна приходить в рух при пуску ліфта з відкритими дверима при наявності в кабіні вантажу; помічені випадки самовільного руху кабіни; кабіна замість руху вгору йде вниз і навпаки; кабіна зупиняється вище або нижче рівня поверхової площадки більш 50 мм; не висвітлена кабіна або завантажувальні майданчики перед дверима шахти; перегоріла сигнальна лампа; кабіна (при кнопковому управлінні) автоматично не зупиняється на тому поверсі, на який була спрямована; розбито скло в оглядових вікнах дверей шахти або пошкоджено огорожу шахти на висоті, доступній для людини; пошкоджено огорожу кабіни; відсутні кришки на викличних і кнопкових апаратах, є доступ до струмоведучих частин обладнання; наявність поганого стану електричної ізоляції проводки або електричної апаратури ліфта (металоконструкції шахти або апарату управління на шахті); металоконструкції ліфта знаходяться під напругою ("б'є струмом"); з'явився незвичайний стукіт, шум, скрип, запах палаючої ізоляції, несправна кнопка "стоп", ривки, поштовхи під час руху кабіни, обрив каната та інші несправності.

 

3.2. Під час роботи ліфта забороняється: допускати до управління сторонніх осіб; залишати включений ліфт без нагляду (іти з робочого місця за винятком встановлених перерв); робити пуск шляхом безпосереднього впливу на апарати, що подають напругу на електродвигун; виводити з дії запобіжні і блокувальні пристрої ліфта; користуватися переносними лампами на напругу понад 42 В; підключати до ланцюга управління ліфтом електроінструмент, лампи освітлення та ін; допускати проїзд людей в кабіні вантажного малого ліфта; залишати незамкненими двері машинного приміщення; спускатися в приямок і вилазити на дах кабіни, зберігати на даху кабіни або приямку будь-які речі; залишати кабіну ліфта під навантаженням після закінчення роботи.

 

4. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ В АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЯХ

4.1. При випадковій зупинці кабіни вантажного малого ліфта між поверхами внаслідок його несправності викликати електромеханіка (монтера).

 

4.2. Потерпілому при травмуванні, отруєнні і раптовому захворюванні повинна бути надана перша (долікарська) допомога і, при необхідності, організована його доставка до закладу охорони здоров'я.

 

5. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ РОБОТИ

5.1. По закінченні роботи ліфта слід:

- опустити кабіну на рівень площадки того поверху, з якого здійснюється керування ліфтом;

- переконатися, що кабіна порожня і світло в ній вимкнений (якщо немає автоматичного вимикача);

- замкнути замком шахтні двері (якщо неавтоматичний замок дверей шахти, проти якої зупинена кабіна, відмикається ручкою);

- вимкнути ввідний пристрій і світло в машинному приміщенні;

- замкнути машинне приміщення і здати ключі в установленому порядку.

 

 

РОЗРОБИВ:

УЗГОДЖЕНО:

     

Теги документа: вантаж груз инструкция інструкція охорона організація вантажний торгівля охрана

Скачать Інструкція з охорони праці для ліфтера вантажного малого ліфта, працюючого в організації торгівлі
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 506     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>