Mercedes C230 (1450 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Інструкція про порядок зупинки експлуатації об’єктів при наявності порушень нормативних актів про охорону праці

Інструкція про порядок зупинки експлуатації об’єктів при наявності порушень нормативних актів про охорону праці

раздел Інструкції / Инструкции
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 320     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Інструкція про порядок зупинки експлуатації об’єктів при наявності порушень нормативних актів про охорону праці Инструкция о порядке остановки эксплуатации объектов при наличии нарушений нормативных актов об охране труда
Скачать Інструкція про порядок зупинки експлуатації об’єктів при наявності порушень нормативних актів про охорону праці бесплатно

 

 

_____________________________________________________

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

 

 

 

м. ___________________

 

 

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Наказ __________________________

№ __________ від _______________ р.

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ ПРО ПОРЯДОК ЗУПИНКИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ПРИ НАЯВНОСТІ ПОРУШЕНЬ НОРМАТИВНИХ АКТІВ ПРО ОХОРОНУ ПРАЦІ

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

            Дана Інструкція встановлює єдиний порядок передбаченої ст.45 Закону України «Про охорону праці» зупинки експлуатації підприємств, окремих виробництв, цехів, дільниць, робочих місць і устаткування (далі — об’єктів) до усунення порушення вимог щодо охорони праці, які створюють загрозу життю або здоров’ю працюючих.

            Дія Інструкції поширюється на всі підприємства, установи і організації незалежно від форм власності та видів їх діяльності.

            Інструкція обов’язкова для виконання посадовими особами (державними інспекторами) органів Держнаглядохоронпраці України.

 

2. ПОРЯДОК ЗУПИНКИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ

2.1. В разі прийняття посадовими особами (державними інспекторами) Держнаглядохоронпраці відповідно до Закону України «Про охорону праці» і Положення про Державний комітет України по нагляду за охороною праці рішення про зупинку експлуатації об’єктів, які створюють загрозу життю або здоров’ю працюючих, повинно застосовуватися пломбування виробничих об’єктів.

2.2. Пломби накладаються:

            вразі зупинки експлуатації підприємств; окремих виробництв, цехів, дільниць, робочих місць і технологічних процесів, які створюють загрозу життю або здоров’ю працюючих, на основні машини і агрегати, без включення в роботу яких неможлива в цілому експлуатація об’єкта, робота якого забороняється;

            в разі зупинки роботи машин, механізмів, устаткування, які експлуатуються з порушенням вимог нормативних актів про охорону праці, — безпосередньо на це обладнання.

Залежно від конкретної ситуації пломби можуть накладатися й на інші конструктивні елементи будівель і споруд (двері, люки, лази), пускову апаратуру, органи управління устаткуванням тощо.

2.3. Для пломбування використовуються стандартні свинцеві або поліетиленові пломби з камерою або з двома паралельними отворами та металевий дріт.

За своєю конструкцією пломба повинна не допускати її зняття без руйнування цілісності, чим запобігається самовільне відновлення зупинених робіт.

2.4. Накладання свинцевих і поліетиленових пломб повинно проводитись у порядку згідно з додатком.

2.5. Пломби затискуються пломбіратором таким чином, щоб з обох її сторін залишився чіткий і ясний відбиток, а дротину неможливо було витягти з пломби. Після затискування пломба повинна бути пильно оглянута і в разі виявлення дефектів (неясність ознаків, зріз ознаків тощо) замінена іншою.

2.6. Пломби, що накладаються, після затискування пломбіраторами повинні мати слідуючі ознаки:

            з одного боку — літери ДІОП (державна інспекція охорони праці);

            з другого боку — коди державної інспекції охорони праці, що визначаються в установленому Держнаглядохоронпраці порядку, та інспектора, що визначаються начальником інспекції.

Наприклад:

 

2.7. У приписі в пункті, де вказуються відомості про заборону експлуатації підприємства, окремих виробництв, цехів, дільниць, робочих місць і устаткування, вказується їх назва, дата, час та місце накладання пломби, а також посада і прізвище особи, під відповідальність якої здана на збереження пломба.

2.8. Накладання пломби повинно здійснюватися таким чином, щоб забезпечувалась безпека особи, яка її накладає, а машини, механізми і устаткування, що підлягають пломбуванню, не створювали аварійних ситуацій з причини Їх зупинки.

2.9. Зняття пломби без дозволу посадових осіб органів Держнаглядохоронпраці вважається порушенням вимог законодавчих та інших нормативних актів про охорону праці і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.

2.10. Територіальне управління видає пломбіратори державним інспекторам охорони праці з врахуванням чисельності державних інспекторів.

2.11. Начальник державної інспекції охорони праці видає пломбіратори державним інспекторам під розписку. В разі звільнення інспектора з роботи пломбіратор повертається в державну інспекцію.

2.12. Посадові особи (державні інспектори) територіальних управлінь і державних інспекцій охорони праці повинні утримувати пломбіратори в місцях, які забезпечують їх надійне зберігання.


 

ДОДАТОК

до Інструкції про порядок зупинки експлуатації об’єктів

 

 

Мал.1. Спосіб накладання свинцевих пломб з двома паралельними отворами.

 

Мал.2. Спосіб накладання свинцевих пломб з камерою.

Мал. З.Спосіб накладання поліетиленових пломб з камерою.

 

 

 

РОЗРОБИВ:

 

 

 

УЗГОДЖЕНО:

 

 

 

     

Теги документа: акт инструкция інструкція охорона нарушение норма эксплуатация охрана

Скачать Інструкція про порядок зупинки експлуатації об’єктів при наявності порушень нормативних актів про охорону праці
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 320     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Пиротехника для вашего праздника

Отличная пиротехника: салютные установки, ракеты, римские свечи, вулканы, фонтаны на любое праздничное событие на www.salutes.com.ua
044-599-41-66, 097-963-64-63
Александр

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>