Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Інструкція про заходи пожежної безпеки в приміщеннях

Інструкція про заходи пожежної безпеки в приміщеннях

раздел Інструкції / Инструкции
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 4.8 (18)     Загружен: 3743     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Інструкція про заходи пожежної безпеки в приміщеннях Инструкция о мерах пожарной безопасности в помещениях
Скачать Інструкція про заходи пожежної безпеки в приміщеннях бесплатно

 

 

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ ПРО ЗАХОДИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПРИМІЩЕННЯХ

(примірна інструкція)

 

 

 

 

 

м. ___________________

 

ІНСТРУКЦІЯ № 2-ПБ (примірна інструкція)

про заходи пожежної безпеки в приміщеннях

________________________________________(найменування закладу освіти)

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Наказ ________________________________

№ __________ від _______________ р.

 

І. ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

1.1. Ця Інструкція встановлює порядок та способи забезпечення пожежної безпеки, обов'язки і дії працівників у разі виникнення пожежі, порядок оповіщення людей та повідомлення про неї пожежну охорону, евакуація людей і матеріальних цінностей, застосування засобів пожежегасіння та взаємодії підрозділів пожежної охорони.

 

II. ВИМОГИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

2.1. Експлуатувати електромережі, електроприлади та апаратуру тільки у справному стані, враховуючи вказівки та рекомендації підприємств - виготовлювачів.

2.2. Застосовувати у разі необхідності додаткового опалення приміщень (крім складських) тільки масляні електрорадіатори та нагрівальні електропанелі з закритими нагрівальними елементами, індивідуальним електрозахистом і терморегулятором.

2.3. Постійно утримувати вільними евакуаційні шляхи і виходи. Постійно утримувати приміщення в чистоті.

2.4. Утримувати в справному стані засоби зв'язку та протипожежного захисту ( пожежні крани, пожежну та охоронно-пожежну сигналізацію, автоматичні установки і первинні засоби пожежегасіння тощо), які є у приміщенні. Не допускати захаращування підступів до засобів пожежегасіння, використання пожежних рукавів, пожежного інвентарю та інструмента не за призначенням.

 

III. В ПРИМІЩЕННІ ПІД ЧАС РОБОТИ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ

3.1. Використовувати електрощитові, венткамери та інші технічні приміщення не за призначенням, зберігати в них меблі та інші сторонні предмети. Влаштовувати тимчасові, застосовувати саморобні некалібровані плавкі вставки в запобіжниках, прокладати електричні проводки і кабелі транзитом через приміщення та експлуатувати світильники зі знятими ковпаками (розсіювачами).

3.2. Пристосовувати вимикачі, штепсельні розетки для підсушування одягу та інших предметів, обгортати електролампи і світильники, заклеювати ділянки електропроводки горючою тканиною, папером.

3.3. Використовувати у приміщеннях електрокип'ятильники, чайники та інше (окрім місць, спеціально відведених і обладнаних для цього), залишати без нагляду увімкнені в електромережу кондиціонери, комп'ютери, радіоприймачі тощо.

3.4. Палити і застосовувати в приміщеннях відкритий вогонь (паяльні лампи, факели тощо), спалювати відходи, пакувальні матеріали, проводити зварювальні та інші вогневі роботи під час перебування людей у приміщенні і без оформлення відповідного дозволу.

 

IV. ПЕРЕД ЗАКРИТТЯМ ПРИМІЩЕННЯ

4.1. Зачинити вікна, відключити освітлення, електроживлення приладів та обладнання (за винятком чергового освітлення та електрообладнання, яке за вимогами технології повинно працювати цілодобово).

4.2. Працівнику оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть привести до пожежі і тільки після цього замкнути двері. В разі виявлення порушень доповісти начальнику управління освіти або працівнику, який його заміщує.

 

V. ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ

5.1. У разі виникнення пожежі дії працівників мають бути спрямовані на створення безпеки людей, їх евакуацію та рятування.

5.2. Кожен працівник, який виявив пожежу або її ознаки ( задимлення, запах горіння або тління різних матеріалів, підвищення температури в приміщенні тощо), зобов'язаний : негайно повідомити про це за тел. 01 до пожежної частини (при цьому слід чітко назвати адресу об'єкта, місце виникнення пожежі, а також свою посаду та прізвище); задіяти систему сповіщення людей про пожежу; розпочати самому і залучити інших осіб до евакуації людей з будівлі до безпечного місця згідно з планом евакуації; сповістити про пожежу керівника закладу або працівника, що його заміщує; організувати зустріч пожежних підрозділів, вжити заходів до гасіння пожежі наявними в установі засобами пожежегасіння.

 

РОЗРОБИВ:

УЗГОДЖЕНО:

     

Скачать Інструкція про заходи пожежної безпеки в приміщеннях
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 4.8 (18)     Загружен: 3743     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>