Audi A6 Allroad (2500 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Інструкція з приймання звернень по правову допомогу та призначення справ адвокатам (розподіл справ)

Інструкція з приймання звернень по правову допомогу та призначення справ адвокатам (розподіл справ)

раздел Інструкції / Инструкции
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 391     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Інструкція з приймання звернень по правову допомогу та призначення справ адвокатам (розподіл справ) Инструкция по приему обращений за правовой помощи и назначения дел адвокатам (распределение дел)
Скачать Інструкція з приймання звернень по правову допомогу та призначення справ адвокатам (розподіл справ) бесплатно

 

ІНСТРУКЦІЯ

з приймання звернень по правову допомогу та призначення справ адвокатам

(розподіл справ)

 

 

1. Звернення по правову допомогу (надалі – «звернення»), які надходять до Офісу по телефону в робочий час, реєструються в момент їх надходження асистентом в Журналі звернень по правову допомогу (надалі – «Журнал звернень») за встановленою формою (додаток №1). В разі відсутності в Офісі помічника виконавчого директора реєстрацію звернення виконує юрист Офісу.

2. Звернення, які надходять поштою, реєструються асистентом в журналі вхідної кореспонденції і в Журналі звернень одразу після одержання поштової кореспонденції.

3. В разі присутності в Офісі виконавчого директора особа, що прийняла звернення, невідкладно доповідає йому про його надходження, а в разі його відсутності – одраз після його прибуття до Офісу.

4. Якщо за зверненням, що надійшло до Офісу, не потрібно невідкладного надання правової допомоги, призначення справи адвокатам проводиться виконавчим директором на підставі реєстраційних записів із Журналу звернень.

5. Якщо за зверненням потрібно надання невідкладної правової допомоги і виконавчий директор відсутній в Офісі, особа, що прийняла звернення, по телефону доповідає виконавчому директору про надходження термінового звернення. Директор приймає рішення про призначення справи адвокату із числа таких, які не мають призначених на необхідний для участі у новій справі час процесуальних дій по справах, що вже перебувають в їх провадженні, обираючи з їх числа того, хто має найменшу поточну завантаженість. .

6. В разі відсутності зв’язку з виконавчим директором і необхідності невідкладного надання правової допомоги рішення про призначення справи адвокату приймає юрист.

7. В разі надходження на мобільний телефон чергового адвоката звернення, яке потребує надання невідкладної правової допомоги, у післяробочий час, святкові і вихідні дні адвокат приймає справу до свого  провадження. Якщо звернення не потребує надання невідкладної правової допомоги, адвокат фіксує дані про таке звернення за формою Журналу звернень (додаток № 1).

8. Про надходження звернення під час його чергування адвокат надає інформацію в Офіс на початку першого найближчого від дати чергування дня роботи Офісу.

9. В разі надходження звернення в робочий час безпосередньо адвокату на мобільний телефон, або усно  - від особи, під час перебування адвоката в приміщенні органу дізнання чи досудового слідства, прокуратури або суду, адвокат просить особу, від якої йому надійшло звернення, передати таке звернення до Офісу по телефону або письмово, на її розсуд. Можливо також вручення звернення по правову допомогу адвокату для передачі його до Офісу.

10. Якщо звернення надійшло до адвоката усно під час його перебування в приміщенні органу дізнання чи досудового слідства, прокуратури або суду і потребує невідкладного надання правової допомоги, адвокат просить особу, від якої надійшло звернення, зателефонувати до Офісу для визначення, хто з адвокатів буде призначений для участі у справі.

9. В разі особистого звернення фізичної особи до Офісу її початкове опитування проводить юрист, а за його відсутності – асистент. Якщо звернення не відповідає предметній і територіальній сфері діяльності Офісу, про це повідомляється особі, що звернулася до Офісу, з занесенням відомостей про таке звернення в Журнал реєстрації відмов у наданні правової допомоги за встановленою формою (додаток № 2) і наданням особі інформації про інших постачальників правової допомоги.

11. В разі визначення звернення прийнятним, виходячи з критеріїв предметної і територіальної сфери діяльності Офісу, а також рівня матеріальної забезпеченості особи, юрист (асистент) доручає одному із адвокатів Офісу провести співбесіду з особою. В разі присутності в Офісі чергового адвоката, таку співбесіду проводить він.

12. Після проведення співбесіди з особою і підтвердження відповідності справи критеріям прийнятності справ, адвокат повідомляє про це юриста (асистента), який реєструє звернення в Журналі звернень і діє далі відповідно до п.п.3-6 цієї Інструкції.

 

Додатки:

№1 – форма Журналу реєстрації звернень по правову допомогу

№2 – форма Журналу реєстрації відмов в наданні правової допомоги

 

 

 

Скачать Інструкція з приймання звернень по правову допомогу та призначення справ адвокатам (розподіл справ)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 391     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Пиротехника для вашего праздника

Отличная пиротехника: салютные установки, ракеты, римские свечи, вулканы, фонтаны на любое праздничное событие на www.salutes.com.ua
044-599-41-66, 097-963-64-63
Александр

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>