Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір купівлі-продажу великої рогатої худоби

Договір купівлі-продажу великої рогатої худоби

раздел Зовнішньоекономічні відносини / Внешнеэкономические отношения
раздел Купівля-продаж / Купля-продажа
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 4.7 (3)     Загружен: 1453     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір купівлі-продажу великої рогатої худоби Договор купли-продажи крупного рогатого скота
Скачать Договір купівлі-продажу великої рогатої худоби бесплатно

 

КОНТРАКТ

купівлі-продажу крупної рогатої худоби

 

г. ______________

______________ г.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю ___________________, в особі Генерального директора _________________________________, що діє на підставі Статуту товариства з обмеженою відповідальністю і найменованого в подальшому «Продавець», з одного боку та

Ліванська фірма «________________», в особі Президента __________________________, діючого на підставі установчих документів і найменованої у подальшому «Покупець», з другого боку на виконання Угоди між Урядом України та Урядом Лівану про торгово-економічне співробітництво уклали цей контракт про викладене нижче.

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Продавець продає, а Покупець купує велику рогату худобу (надалі по тексту ВРХ) в кількості та відповідно до якості, про яку обумовлено в додатку № 1, котра є невід'ємною частиною цього контракту.

1.2. Право власності на товар у відповідності з Додатком № 1 до даного контракту, переходить до «Покупця» з моменту одержання «Продавцем» повної вартості за надану партію товару.

 

2. УМОВИ ПОСТАВКИ

2.1. ВРХ поставляється на умовах FOB (при тлумаченні цього контракту мають силу правила «Інкотермс-90» діючої редакції) Бєлгород-Дністровський морський порт, Україна.

            ВРХ поставляється партіями, за письмовим узгодженням Сторін, яке оформляється додатками до контракту, підписаними Сторонами та є його невід'ємною частиною.

2.3. «Продавець» за 10 днів до відправки ВРХ повідомляє «Покупця» про готовність про відвантаження позиції товару. В повідомленні указує специфікацію, кількість, вартість та найменування породи ВРХ.

2.4. «Покупець» повідомляє «Продавцю» про готовність, назву та дату прибуття судна не пізніше, ніж за 7 днів до його прибуття до порту призначення.

2.5. Датою поставки ВРХ є дата завозу живої худоби в порт м. Бєлгород-Дністровський.

 

3. ЦІНА ТА ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ КОНТРАКТУ

3.1. Ціна на товар встановлюється в доларах США на умовах FOB за одну тонну живої ваги.

3.2. Вартість однієї тонни живої ваги, який поставляється по дійсному контракту ВРХ, складає _____________ USD (_____________ доларів США).

3.3. Загальна вартість контракту складає (______________USD доларів США).

 

4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ТА УМОВИ ПЛАТЕЖУ

4.1. «Покупець» сплачує за товар, який постачається, шляхом перерахунку грошових коштів на розрахунковий рахунок «Продавця» в ____________________________ м. Києва.

4.2. «Продавець» невідкладно (факсимільним або телефонним) зв'язком повідомляє»Покупця» про залік валютних коштів на свій розрахунковий рахунок.

 

5. УМОВИ ПЕРЕДАЧІ-ПРИЙОМКИ ТОВАРУ

5.1. Прийомка ВРХ по кількості та якості здійснюється спеціалістами «Покупця» шляхом огляду його та звірка фактичної кількості та якості живої худоби з супровідними документами.

5.2. Претензії «Покупцем» можуть бути пред'явлені «Продавцю» в порту відвантаження. У разі підтвердження претензії по кількості (якості) ВРХ «Покупець» має право вимагати постачання недостатньої (установленої якості) кількості голів в наступній партії товару або зменшити вартість платежу при поставці останньої партії ВРХ на суму недопоставленої (неякісної) худоби.

 

6. ФОРС-МАЖОР

6.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань по дійсному договору, якщо повне або часткове невиконання своїх зобов'язань являється наслідком обставин непоборної сили (землетрусу, пожежі, повені, епідемії), а також некласичних видів форс-мажорних обставин, які можуть мати місце на території України, таких як: непередбачені політичні дії, екологічні катастрофи, воєнні дії, у тому числі бойові (учбові), страйки, національні та еміграційні хвилювання, рішення органів влади, зміни національного законодавства, виникаючі після укладення дійсного Контракту.

6.2. Якщо кожна з цих обставин безпосередньо вплинула на невиконання зобов'язань згідно з цим контрактом, то термін виконання зобов'язань переноситься відповідно часу, на протязі якого будуть діяти ці обставини та їх наслідки, перешкоджаючі виконанню дійсного Контракту.

6.3. Сторона, для якої створилась неможливість виконання своїх зобов'язань по виконанню Контракту, зобов'язана на протязі 10-ти тижнів з моменту їх початку або зупинення, в письмовій формі повідомити іншу сторону. Факт, викладений в повідомленні повинен бути підтверджений Торгово-промисловою палатою або іншими компетентними органами відповідної сторони. Датою повідомлення свого контрагента вважати дату відправки даного повідомлення.

6.4. Неповідомлення в строк лишає як «Покупця», так і «Продавця» права посилатися на будь-яку з вищезгаданих обставин, як на обставину, яка звільняє від відповідальності за невиконання своїх зобов'язань.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Сторони несуть матеріальну відповідальність за невиконання або неналежне виконання зобов'язань по цьому контракту.

7.2. У випадку порушення термінів подачі судна «Покупцем» вартість за утримання худоби в припортових зонах відшкодовується в повному обсязі з «Покупця».

7.3. У випадку простою судна з вини української сторони «Продавець» сплачує демередж «Покупцеві».

7.4. Виплата неустойки не звільняє сторони від виконання своїх зобов'язань згідно з контрактом.

7.5. Штраф стягується шляхом перерахунку винною стороною грошей протягом 14 діб з дати одержання письмового пред'явлення штрафних санкцій. Всі штрафні санкції застосовуються в рівній мірі як до «Продавця», так і до «Покупця».

 

8. АРБІТРАЖ

8.1. «Покупець» та «Продавець» вживають всіх заходів до мирного вирішення усіх питань і розбіжностей, які можуть виникати в зв'язку з виконанням цього Контракту.

8.2. Суперечки, які виникають в ході виконання цього Контракту або в зв'язку з ним, підлягають передачі на розгляд і остаточне вирішення в Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-Промисловій палаті України.

8.3. Сторони згодні з тим, що в процесі розгляду і вирішенні суперечності буде застосовуватися Регламент Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.

8.4. Правом, що регулює цей Контракт являється матеріальне право України.

8.5. Місце проведення засідань Арбітражного суду - м. Київ.

Мова арбітражного розгляду - українська.

 

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Контракт набуває чинності після його підпису та реєстрації в МЗЕЗторзі України.

9.2. Закінчення дії Контракту - один рік з дня підписання дійсного Контракту.

9.3. Всі додатки до дійсного Контракту повинні бути оформлені в письмовому вигляді та являються невід'ємною його частиною.

9.4. Дійсний Контракт складений в трьох примірниках на українській та арабській мовах, кожний примірник має рівну юридичну силу.

 

10. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ СТОРІН


Теги документа: договір продаж купівля

Скачать Договір купівлі-продажу великої рогатої худоби
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 4.7 (3)     Загружен: 1453     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>