Honda CRV (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір надання послуг по збиранню меблів

Договір надання послуг по збиранню меблів

раздел Послуги / Услуги
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 1373     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір надання послуг по збиранню меблів Договор оказания услуг по сбору мебели
Скачать Договір надання послуг по збиранню меблів бесплатно

 

 

ДОГОВІР
надання послуг по збиранню меблів

 

м. ______________

______________ р.

 

ЗАМОВНИК: ПП «______________», в особі директора ___________________________, є платником податку на прибуток на загальних підставах , який діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та

ВИКОНАВЕЦЬ: ТОВ «_________________», в особі директора ___________________, є платником податку на прибуток на загальних підставах, та діє на підставі Статуту, з другої сторони, в подальшому разом пойменовані сторони, уклали цей Договір про надання послуг щодо збирання меблів (надалі іменується "Договір") про таке.

           

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Замовник доручає, а Виконавець бере на себе зобов'язання із виконання послуг по збиранню меблів, а саме: стіл для переговорів, радіусні елементи, шафа для документів, шафа гардеробний, столи менеджера – 26 шт., стіл нотаріуса, відповідно до зведених звітів по деталізації та ескізів Замовника, що додаються до Договору.

 

2. ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ ПО ЗБИРАННЮ МЕБЛІВ

2.1. Дрібна збірка здійснюється на місці у Замовника .

2.2. Збірка, що стосуєтьсявеликих деталей та виготовлення деяких мілких деталейздійснюється на підприємстві Виконавця.

2.3. Замовник зобов'язаний виділити для зв'язку з виконавцем і для оформлення необхідної документації відповідальну особу за місцем знаходження машин і технічних засобів, що необхідні для збірки меблів.

2.4. При зміні кількості включених до списку деталей у бік збільшення або зменшення Замовник зобов'язаний негайно повідомити про це Виконавця для внесення відповідних змін до Договору. Збірка деталей, знову включених до списку, здійснюється на умовах цього Договору.

2.5. Виконавець гарантує безперебійну роботу щодо збірки та доукомплектації на об’єкті меблів, що буде додатково повідомлено Виконавцю.

 

3. ВАРТІСТЬ ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ

3.1. Замовник оплачує Виконавцю за збірку меблів суму у розмірі _________ грн., в тому числі ПДВ _________ грн.

3.2. Оплата за збирання меблів по комплектації, що не включені до списку, що додається до Договору, обумовлюється додатковими угодами до цього Договору.

3.3. У випадку виникнення необхідності збільшення договірної ціни у зв’язку з проведенням додаткових робіт, Виконавець зобов’язаний у письмовій формі повідомити Замовника і обґрунтувати таку необхідність. У випадку незгоди замовника зі збільшенням договірної ціни, він має право відмовитись від цього договору. У випадку виконання Виконавцем додаткових робіт без погодження з Замовником, вартість таких робіт і витрат не підлягає відшкодуванню.

3.4. Розрахунок за договором здійснюється в безготівковій формі шляхом перерахування коштів за платіжними реквізитами наданими Виконавцем, у відповідності до наданих рахунків – фактур, та у відповідності з актами приймання-передачі робіт.

 

4. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ УМОВИ

4.1. Цей Договір набуває чинності з моменту його підписання і діє до повного виконання сторонами обов’язків по даному договору

4.2. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу.

4.3. Зміни в цей Договір можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору.

4.4. Зміни та доповнення, додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.

4.5. Цей Договір може бути розірваний до закінчення строку, визначеного у п. 4.1 цього Договору за умови попереднього попередження однієї із Сторін за один місяць.

4.6. Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням умов цього Договору і не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.

4.7. Цей Договір складений українською мовою, на 2 сторінках у 2 (двох) примірниках, кожний з яких має однакову юридичну силу.

 

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН

 


Теги документа: договор договір послуга услуга

Скачать Договір надання послуг по збиранню меблів
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 1373     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Юр. поддержка от 15 грн

Международная юридическая компания предоставит услуги:Юридическая поддержка деятельности ЧП. Предоставление договоров. Анализ документов.Письменные консультации. Неограниченное количество устных консультаций.Экстренная правовая помощь. Юридическое сопровождение, и др.Годовое обслуживание.На данный момент обслуживаем более 25 000 клиентов.www.laweyr.nethouse.ru
0933965394
Сергей

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>