Jaguar S-type (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Новости Верховной Ради

Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк взяв участь у роботі Українського Software Development форуму 4.0.

18.09.2016 17:41

 

 Заходи за участю керівництва Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 13 - 17 вересня перебуває з візитом у Франції.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в рамках візиту до Французької Республіки (м. Страсбург) зустрівся з Комісаром ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоганнесом Ханом.

Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці Верховної Ради України з Європарламентом, ключовим серед яких є надання безвізового режиму українцям.

Під час візиту А.Парубій також провів зустрічі з керівниками парламентів країн Європи, з Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем, Головою Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах Елмаром Броком, із заступником Голови Комітету Європейського Парламенту Яцеком Саріушем-Вольські, з Головою делегації Європейського Парламенту у Парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС Андреєм Плєнковичем.

Голова Верховної Ради України також виступив із доповіддю у частині конференції на тему: «Криза у зв’язку з міграцією та біженцями в Європі - роль та обов’язки парламентів».  

 Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко провела зустріч з Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

 Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко провела зустрічі з Федеральним міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та Міністром закордонних справ та міжнародного розвитку Французької Республіки Жаном-Марком Еро.

 Члени парламентських комітетів ухвалили ряд важливих рішень, проводили зустрічі

 Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства розглянув питання «Про фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства напередодні опалювального сезону 2016-2017 років».

Делегація Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування відвідала Францію з ознайомчим візитом з питань міжмуніципального співробітництва та законодавчого забезпечення діяльності інститутів префектів. 

 Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до законодавства України (щодо посилення захисту державних символів України та уточнення обставин їх використання)».

Комітет з питань запобігання і протидії корупції визнав такими, що не відповідають нормам антикорупційного законодавства, законопроекти про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань) і про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зняття обмеження мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та надання повноважень з його встановлення органам місцевого самоврядування.

 Члени Комітету у закордонних справах провели зустріч із членами постійної делегації Парламенту Данії в ПАРЄ.

 Члени комітетів у закордонних справах, з питань європейської інтеграції та з питань промислової політики та підприємництва, а також голови Постійних делегацій в ПА РЄ та ПА НАТО провели робочу зустріч з  міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

 Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Арабської Республіки Єгипет в Україні Хоссаном Ельдін Мохамедом Ахмед Алі.

 Комітет з питань національної безпеки і оборони розглянув проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2017 рік.

Народні депутати відзначили, що проект Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік поданий Урядом зі значним порушенням строків, передбачених законодавством,

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендує парламенту прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо покращення захисту права дитини на належне утримання.

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законопроект, спрямований на врегулювання питання призначення державної соціальної допомоги дітям померлого годувальника, який за життя не набув права на пенсію.

Комітет з питань транспорту підтримав законопроекти щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі.

У Верховній Раді протягом тижня відбувалися інші заходи.

 Відбувся Міжнародний форум «Партнерство Парламенту, Уряду та громадянського суспільства - для виконання національного плану дій «Жінки, мир, безпека».

Народні депутати взяли участь у «круглому столі»: «Індія - Україна: великі можливості в галузях АПК, охорони здоров’я, культури та освіти», під час якого обговорювалися питання залучення інвестицій, розвитку та співпраці України та Індії в аграрній сфері, сфері охороні здоров’я, культурі та освіті.

У Парламенті презентовано видання «Стратегічні комунікації. Посібник для державних службовців» та Рекомендації для співробітників Апарату Верховної Ради України «Розвиток професійної компетентності в галузі ІКТ».  

 Источник: Новости Верховной Ради

Все новости   Обсудить на форуме

 

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Юр. поддержка от 15 грн

Международная юридическая компания предоставит услуги:Юридическая поддержка деятельности ЧП. Предоставление договоров. Анализ документов.Письменные консультации. Неограниченное количество устных консультаций.Экстренная правовая помощь. Юридическое сопровождение, и др.Годовое обслуживание.На данный момент обслуживаем более 25 000 клиентов.www.laweyr.nethouse.ru
0933965394
Сергей

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>