Hyundai Coupe (2100 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Скарга на дії виконуючого обов’язки начальника ДВС, щодо відмови у задоволенні клопотання про зупинення виконавчого провадження (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)

Скарга на дії виконуючого обов’язки начальника ДВС, щодо відмови у задоволенні клопотання про зупинення виконавчого провадження (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)

раздел Скарги / Жалобы
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 1 (1)     Загружен: 346     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Скарга на дії виконуючого обов’язки начальника ДВС, щодо відмови у задоволенні клопотання про зупинення виконавчого провадження (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження») Жалоба на действия исполняющего обязанности начальника ГИС, об отказе в удовлетворении ходатайства о приостановлении исполнительного производства (в порядке ст. 85 Закона Украины «Об исполнительном производстве»)
Скачать Скарга на дії виконуючого обов’язки начальника ДВС, щодо відмови у задоволенні клопотання про зупинення виконавчого провадження (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження») бесплатно

 

Начальнику Державної виконавчої служби

__________________________________________

__________________________________________

 

БОРЖНИКА:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

СТЯГУВАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

 

 

СКАРГА

на дії виконуючого обов’язки начальника ДВС,

щодо відмови у задоволенні клопотання про зупинення виконавчого провадження

(в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)

 

            _________ р. в.о. начальника ДВС у _________ районі м. _________ С.С. _________ відмовив у задоволенні клопотання від _________ р. про зупинення виконавчого провадження, яке було відкрите на підставі виконавчого листа № _________ виданого _________ року _________ районним судом про стягнення на користь _________ Є.Є. матеріальної та моральної шкоди у розмірі _________ грн.

Про відмову у задоволенні клопотання мені стало відомо ___________ р.

 

Вважаю, що такі дії є грубим порушенням моїх прав як боржника, які гарантовані ст. 7 Закону України «Про виконавче провадження». Це пояснюється наступним:

            Клопотання про зупинення виконавчого провадження було заявлено у зв’язку з тим, що я знаходжусь у тривалому службовому відрядженні. Вказана обставина перешкоджає мені користуватись правами, які закріплені у Законі України «Про виконавче провадження». Зокрема, знайомитись з матеріалами виконавчого провадження, заявляти клопотання, брати участь у провадженні виконавчих дій, давати пояснення, висловлювати свої міркування щодо питань, які виникають у виконавчому провадженні. В статті 35 Закону України «Про виконавче провадження» вказується, що державний виконавець має право зупинити виконавче провадження у випадку перебування боржника у тривалому службовому відрядженні.

            В листі в.о. начальника ДВС у ___________ районі м. ___________ С.С. ___________ зазначено, що зупинення виконання рішення при перебуванні боржника у службовому відрядженні можливо лише у тому випадку, коли останній не був повідомлений про відкриття виконавчого провадження до відрядження. Слід зазначити, що до відрядження я не була повідомлена про відкриття виконавчого провадження і до сьогоднішнього дня не знаю коли саме воно було відкрито. Таким чином, підстави, які на думку в.о. начальника ДВС у ___________ районі м. ___________ С.С. ___________ необхідні для зупинення виконавчого провадження мають місце у даному випадку. Документи, які підтверджують знаходження у службовому відрядженні були надані у виконавчу службу.

            Відповідно до ст. 7 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов’язаний використовувати надані йому права у точній відповідності із законом і не допускати у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів громадян та юридичних осіб. В ст. 5 Закону України «Про виконавче провадження» зазначено, що державний виконавець зобов’язаний неупереджено здійснювати заходи примусового виконання рішень.

Однак, з зазначеного вбачається, що має місце порушення прав та законних інтересів боржника.

 

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 5, ст. 7, ст. 8, ст. 35, ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»

 

ПРОШУ:

 

1. Зобов’язати державного виконавця вирішити питання про зупинення виконання рішення відповідно до норм чинного законодавства.

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: производство закон начальник обязанность скарга клопотання виконавець виконавчого провадження

Скачать Скарга на дії виконуючого обов’язки начальника ДВС, щодо відмови у задоволенні клопотання про зупинення виконавчого провадження (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 1 (1)     Загружен: 346     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>