Honda CRV (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Мирова угода на стадії виконання судового рішення

Мирова угода на стадії виконання судового рішення

раздел Інше / Другое
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 500     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Мирова угода на стадії виконання судового рішення Мировое соглашение на стадии исполнения судебного решения
Скачать Мирова угода на стадії виконання судового рішення бесплатно

 

 

МИРОВА УГОДА

на стадії виконання судового рішення

 

 

м. ______________

______________ р.

 

 

 

СТЯГУВАЧ:__________ Христина Валеріївна, що є позивачем у справі № _________, та

БОРЖНИК:__________ Олександр Григорович, що є відповідачем у справі № ________, та є Сторонами виконавчого провадження № ___________, відкритого державним виконавцем відділу державної виконавчої служби __________________________________ у справі щодо виконання судового рішення, прийнятого __________ р. __________ районним судом м. Києва по справі № ____ за позовом __________ Христини Валеріївни до __________ Олександра Григоровича про стягнення заборгованості за договором позики, домовились про укладення Мирової угоди на стадії виконання, закінчення виконавчого провадження на зазначених умовах:

 

ВРАХОВУЮЧИ, ЩО:

згідно з рішенням __________ районного суду м. Києва від __________ р. року, далі по тексту іменується як - Рішення суду, Боржник є зобов’язаною особою за Рішенням суду, відповідно до якого було задоволено позовну заяву Стягувача та вирішено було стягнути із Боржника на користь Стягувача:

            -    суму боргу за договором позики в розмірі: __________ (____________________) доларів США, що за курсом НБУ на дату ухвалення рішення складає __________ (____________________) грн. 00 коп. та 3% річних в розмірі __________ (____________________) доларів США, що за курсом НБУ на дату ухвалення рішення складає __________ (____________________) грн. 00коп.;

            - судовий збір в розмірі __________ (____________________) грн. 00 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі ______ (____________________) грн. 00 коп.

 

ТОМУ:

1. Боржник та Стягувач виходячи з положень ст. 372 Цивільного процесуального кодексу України а також з метою мирного врегулювання існуючого спору, вирішили укласти цю Мирову угоду на стадії виконання про таке:

1.1. Рішенням суду встановлено факт наявності заборгованості Боржника перед Стягувачем за договором позики розмір якої визначений у регулятивній частині Рішення суду.

1.2. Боржник визнає всю заборгованість перед Стягувачем у розмірі, встановленому Рішенням суду.

1.3. Сторони, розуміючи значення своїх дій, домовляються та визнають ту обставину, що сплачувана Боржником грошова сума призначається виключно для забезпечення розвитку, навчання, та виховання спільної малолітньої дитини Сторін: ____________________ Тетяни Олександрівни.

1.4. Стягувач, отримуючи вказану у даній Мировій угоді суму грошових коштів, зобов’язана витрачати виключно для потреб їх спільної дитини, передбачених у п. 1.3. цієї Мирової угоди.

1.5. Боржник гарантує, що заборгованість, яка встановлена Рішенням суду на загальну суму ________ (____________________) грн., буде погашена перед Стягувачем у повному обсязі через 5 років, починаючи із визначеного у п. 1.6. даної Мирової угоди моменту.

1.6. Стягувач, підписанням цієї Мирової угоди підтверджує отримання від Боржника, часткового погашення заборгованості за Рішенням суду у розмірі __________ (____________________) доларів США, що є гривневим еквівалентом на день прийняття Рішення суду, грошової суми в розмірі __________ (____________________) грн.

1.7. Стягувач, з моменту підписання цієї Мирової угоди та отримання від Боржника грошової суми визначеної у п. 1.6. даної Мирової угоди, не пізніше двох тижнів, зобов’язується зняти всі арешти на майно (як рухоме так і нерухоме), банківські метали, грошові кошти у банківських установах, заборони на перетинання кордону України та інших можливих заходів, що були запровадженні відділом ______________________ ДВС, з метою забезпечення виконання Рішення суду.

1.8. Сторони визнають, що у разі невиконання Боржником свого грошового зобов’язання перед Стягувачем в повному обсязі до спливу 5 (п’яти) річного строку, Стягувач має право звернутися із позовною заявою до суду щодо стягнення заборгованості із Боржника в частині грошових коштів, виходячи із суми визначеної у п. 1.5. даної Мирової угоди.

1.9. Боржник та Стягувач домовилися, що будь-які витрати, пов’язані з виконавчим провадженням, що виникатимуть чи можуть виникнути після затвердження судом умов цієї Мирової угоди, покладаються на Боржника.

1.10. Стягувач заявляє, що з моменту підписання цієї Мирової угоди не матиме жодних майнових претензій до Боржника, з приводу заборгованості, погашення якої є предметом цієї Мирової Угоди.

1.11. Стягувач стверджує, що з моменту набрання чинності цією Мировою угодою він відмовляється від примусового виконання вказаного Рішення суду, після чого виконавче провадження №____________, відкрите державним виконавцем відділу державної виконавчої служби _____________ у справі щодо виконання судового рішення, прийнятого _________ р. __________ районним судом м. Києва по справі № __________ за позовом __________ Христини Валеріївни до __________ Олександра Григоровича про стягнення заборгованості за договором позики, підлягає закінченню.

1.12. Стягувач та Боржник також домовляються, що наслідком набуття чинності цією Мировою угодою відповідно до ст. 49 Закону України «Про виконавче провадження» є закінчення виконавчого провадження.

1.13. Боржник та Стягувач заявляють, що ні в процесі укладення цієї Мирової угоди, ні в процесі виконання її умов не були, не будуть і не можуть бути порушені права будь-яких третіх осіб, у тому числі й держави.

1.14. Сторони погоджуються з тим, що відповідно до умов цієї Мирової угоди вони дійшли згоди щодо повного та остаточного врегулювання будь-яких зустрічних претензій.

1.15. Сторони даної Мирової угоди повністю усвідомлюють умови, мету та сутність цієї Мирової угоди.

1.16. Сторони підтверджують, що всі викладені умови цієї Мирової угоди відповідають їх реальному волевиявленню та інтересам і породжують настання наслідків, зазначених у тексті цієї Мирової угоди, а саме п. 1.3. даної Мирової угоди. Наслідки затвердження цієї Мирової угоди Сторонам відомі.

1.17. Уся інформація, викладена в цій Мировій угоді, сприймається Сторонами як повною мірою достовірна. Кожна Сторона окремо несе повну відповідальність за недостовірність інформації, яка зазначена в цій Мировій угоді.

1.18. Ця Мирова угода передається на затвердження до суду, який знаходиться за місцем виконання Рішення суду (ст. 372 ЦПК України), і набуває чинності після затвердження цієї Мирової угоди судом.

1.19. Дана Мирова угода складена у _________ примірниках, українською мовою, які мають однакову юридичну силу.

 

ПІДПИСИ СТОРІН:

 

 

 


Теги документа: суд угода соглашение судовий рішення мировое мирова

Скачать Мирова угода на стадії виконання судового рішення
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 500     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>