Jaguar S-type (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Заява в порядку окремого провадження про встановлення факту недостовірності інформації

Заява в порядку окремого провадження про встановлення факту недостовірності інформації

раздел Заяви / Заявления
раздел Заяви, клопотання / Заявления, ходатайства
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 256     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Заява в порядку окремого провадження про встановлення факту недостовірності інформації Заявление в порядке особого производства об установлении факта недостоверности информации
Скачать Заява в порядку окремого провадження про встановлення факту недостовірності інформації бесплатно

 

 

До __________________________________ суду

_________________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ:

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

 

 

 

ЗАЯВА В ПОРЯДКУ ОКРЕМОГО ПРОВАДЖЕННЯ

про встановлення факту недостовірності інформації

 

 

Конституцією України кожному гарантується право несвободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (стаття 34). Разом з тим, відповідно до статті 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань відповідає обов'язок не поширювати про особу недостовірну інформацію та таку, що ганьбить її гідність, честь та ділову репутацію. У зв'язку з цим статтею 32 Конституції України передбачено судовий захист права спростувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї.

 

Я, ________________ Віктор Іванович, пропрацював у акціонерному товаристві «________» (АТ «________») на різних посадах 32 роки. ________ р. я був обраний Зборами  Засновників АТ «________» Головою Правління (генеральним директором) строком на п'ять років, з ________ року (по закінченню п'яти років Правління) призначений заступником Голови Правління АТ «________» по загальним питанням та обраний Головою Спостережної Ради підприємства.

 

________ р. вийшла стаття журналістки, яка була надрукована в місцевій газеті. В цій статті йшла мова про ситуацію, яка склалася у ________ році, а саме, коли тодішній міський голова намагався зняти з посади Голови Правління АТ «________» та призначити на дану посаду людину зі свого оточення. Під час написання даної статті журналістка звернулася до мене для уточнення деяких подій, отже, я цілком лояльно та коректно розповів, що і як відбувалося у даний період і чому я звільнився за власним бажанням з посади Голови Правління АТ «________». Підчас нашого інтерв'ю жодного слова про роботу підприємства АТ «________», а тим більш негативного, чи такого, що може нашкодити підприємству, мною сказано не було. Однак, на думку кількох співробітників, у даній статті, зачіпалася честь і ділова репутація підприємства. Отже, у зв'язку з виходом цієї статті ________ року було скликано засідання Спостережної ради АТ «________». З того часу поширилась недостовірна (негативна) інформація про мене, що ніби то я підірвав авторитет підприємства. Хто саме поширив цю негативну інформацію мені невідомо.

На засіданні Спостережної Ради з доповідями по статті виступили декілька членів Правління, свої доповіді вони підготували на основі недостовірної інформації, яка була поширена невідомими особами. Так, в Протоколі № ___ від ________ р. зазначено: «В связи с неправильными действиями председателя Наблюдательного совета, которые привели к «нездоровой» обстановке в коллективе и подрыву авторитета предприятия в глазах населения, предлагаю  согласно Уставу АО «________» и «Положению о наблюдательном совете АО «________» п. 2.6, выразить недоверие ________ В.И. как председателю Наблюдательного совета приостановить его полномочия до проведения следующего акционерного собрания АО «________»». Тобто, було окреслено коло положень, якими члени Спостережної ради керувались при голосуванні,- це неправильні дії голови Спостережної ради, які призвели до «нездорової» обстановки в колективі та підриву авторитету підприємства в очах населення та твердження, що колектив вимагав (після написання газетної статті) прийняти рішучі дії.

Дані твердження вважаю недостовірною (негативною) інформацією, оскільки:

 

По-перше, невідомо звідки з'явилась така інформація. По-друге, жодне з цих тверджень не було підтверджене фактами. Тобто, не було зазначено, які конкретно неправильні дії (і взагалі не зрозуміло, які критерії «правильних» чи «неправильних» дій); що означає та чим підтверджується «нездорова» обстановка; чим підтверджується підрив авторитету,(чи це лише домисли деяких членів ради та ін.?)

В результаті обговорення газетної статті, членам Спостережної ради АТ «________» мені була виражена недовіра, а згідно Статуту АТ «________» мені була виражена недовіра, а згідно Статуту АТ «________» і «Положення про Спостережну раду» п. 2.6. були припинені мої повноваження до проведення наступних акціонерних зборів.

Отже, ________ року Протоколом № ___ засідання спостережної ради АТ «________» мої повноваження як Голови Спостережної (Наглядової) ради були призупинені, приводом до чого стала недостовірна інформація поширена невідомою особою, про те, що дане інтерв'ю завдає значної шкоди підприємству, чого підтверджено не було. Таким чином дана недостовірна інформація посягає  на мою честь та ділову репутацію. Відповідно до ст. 277 ЦК фізична особа, особисті немайнові права якої порушені внаслідок поширення про неї та (або) членів її сім'ї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також не спростування цієї інформації. Пунктом 4 статті 277 ЦК встановлено, якщо особа, яка поширила недостовірну інформацію, невідома, фізична особа, право якої порушено, може звернутися до суду із заявою про встановлення факту недостовірності цієї інформації та її спростування. Відповідно до ч. 3 ст.277 ЦК недостовірна інформація - це негативна інформація, поширена про особу. Згідно з Постанови Пленуму Суду України «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправильно, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені). Відповідно до абз. 3 ч. 4 ст. 277 ЦК якщо особа, яка поширила недостовірну інформацію, невідома, фізична особа, право якої порушено, може звернутися до суду із заявою про встановлення факту недостовірності інформації та її спростування. Згідно з пунктом 13 Постанови Пленуму Верховного Суду України « Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної чи юридичної особи» у випадку, коли особа, яка поширила недостовірну інформацію невідома, суд вправі за заявою заінтересованої особи встановити факт неправдивості цієї інформації та спростувати її в порядку окремого провадження. Така заява розглядається за правилами визначеними розділом VI ЦКП.

 

На підставі викладеного та керуючись ст. 277 ЦК, ч. 2 п. 5 ст. 234, ч. 2 ст. 256 ЦКП, –

 

ПРОШУ:

 

1. Встановити факт недостовірності інформації, викладеної в Протоколі № ___ засідання Спостережної Ради АТ «________» від ________ року.

 

 

Додатки:

            1. Копія газетної статті.

            2. Копія протоколу № ___ засідання Спостережної ради.

            3. Квитанція про сплату державного мита.

            4. Квитанція про оплату витрат на ІТЗ.

 

 

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: заявление заява информация інформація производство провадження

Скачать Заява в порядку окремого провадження про встановлення факту недостовірності інформації
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 256     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
спасибо

молодцы, есть много хороших документов
хочу сказать спасибо
Светлана Александровна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>