Audi A6 Allroad (2500 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Заперечення проти позову про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою

Заперечення проти позову про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою

раздел Інше / Другое
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 331     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Заперечення проти позову про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою Возражения против иска об устранении препятствий в пользовании земельным участком
Скачать Заперечення проти позову про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою бесплатно

 

 

До __________________________________ суду

_________________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ:

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

 

 

 

 

ЗАПЕРЕЧЕННЯ ПРОТИ ПОЗОВУ

про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою

 

У Вашому провадженні знаходиться справа за позовом _________ Петра Андрійовича до __________ Любові Миколаївни про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою.

 

Вважаю, що є підстави для відмови в задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

 

По-перше.Позовну заяву було подано із порушенням строку давності. Обґрунтування даної позиції було дано в окремій заяві від __________ року.

 

По-друге.В позовній заяві обґрунтовується порушення протипожежних, будівельних та санітарних норм. Проте реагування на порушення вказаних норм (як цивільно-правове так і адміністративне) є виключною компетенцією відповідних органів. У даному випадку МНС України в __________ області, відділу містобудування та архітектури __________ РДА та __________ районної санітарно-епідеміологічної станції.

 

Аргументація про знесення гаражу через порушення відповідних норм як мінімум є безпідставною, оскільки такі позови можуть подавати відповідні служби, які уповноважені на це відповідними спеціальними законами. Більше того, дозволи від вказаних служб були отримані для узаконення гаражу (копії є в додатках).

 

По-третє.Єдиним, певною мірою обґрунтованим, аргументом позивача є порушення його прав користування будинком та земельною ділянкою. Ніби гаражем "створюється підвищений рівень шуму та викидів шкідливих речовин (вихлопних газів), затіняються вікна житлового будинку".

 

Стосовно рівню шуму, позивачем не було вказано конкретно який саме шум і з чим він пов'язаний. Можу припустити, що це стосується автомобіля, який там деколи перебуває в неробочий час. Проте це не відповідає дійсності, оскільки рівень шуму, який виробляє автомобіль є допустимим (на що виданий відповідний сертифікат, копія якого є у матеріалах справи). Більше того, відповідач на власному автомобілі з'являється не частіше 2-х разів на місяць. Тому підвищений рівень шуму, виражений позивачам не має нічого спільного із реальною дійсністю.

 

Стосовно викидів та вихлопних газів – та ж сама ситуація – рівень викидів автомобіля повністю відповідає вимогам держстандарту ТУ У 3.34-25480917-141-2000. Нечасті появи відповідача не ніяким чином не можуть порушити рівень викидів.

 

Затінення гаражем вікон житлового будинку також не відповідає дійсності. Гараж знаходиться в північній частині по відношенню до Житлового будинку Позивача і сам знаходиться у постійній тіні вказаного житлового будинку.

            Статтею 103 Земельного кодексу України встановлено, що власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо).

 

Проте позивачем так і не було вказано яким чином виникають незручності через гараж. Фактично ним було продубльовано зміст статті 103 Земельного кодексу, а будь-яких пояснень та обґрунтувань надано не було, як саме порушуються його права і в чому це виражається.

 

Частиною 3 статті 10 Цивільного процесуального кодексу України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Позивачем так і не було вказані обставини та факти порушення його прав.

 

На підставі вищенаведеного та у відповідності до статей 10, 128 Цивільного процесуального кодексу України прошу відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

 

 

Додатки:

            1. Копія довіреності представника.

            2. Копія висновку ГУ МНС в __________ області.

            3. Копія технічного звіту.

            4. Копія висновку відділу містобудування та архітектури __________ РДА.

 

 

 

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: иск позов возражение заперечення земельний ділянка користування

Скачать Заперечення проти позову про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 331     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Юр. поддержка от 15 грн

Международная юридическая компания предоставит услуги:Юридическая поддержка деятельности ЧП. Предоставление договоров. Анализ документов.Письменные консультации. Неограниченное количество устных консультаций.Экстренная правовая помощь. Юридическое сопровождение, и др.Годовое обслуживание.На данный момент обслуживаем более 25 000 клиентов.www.laweyr.nethouse.ru
0933965394
Сергей

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>