Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Позовна заява про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі

Позовна заява про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі

раздел Позовні заяви / Исковые заявления
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 217     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Позовна заява про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі Исковое заявление о взыскании алиментов в твердой денежной сумме
Скачать Позовна заява про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі бесплатно

 

 

ДО_________________________________ СУДУ

__________________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

Ціна позову:

__________________________________________

 

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі

 

 

________ року між мною, ________ Надією Іванівною, (надалі – Позивач) та ________ Іваном Федоровичем (надалі – Відповідач) було укладено шлюб, про що відділом реєстрації актів громадського стану ________________ районного управління юстиції у м. ________ видано свідоцтво про одруження ___ № ________ та цього ж числа зроблено запис в книзі реєстрації актів про одруження за № ________.

            ________ року від шлюбу із відповідачем у нас народилася дочка – ________ Олена Іванівна, про що ________ року відділом реєстрації актів цивільного стану ________ районного управління юстиції у м. ________ видано свідоцтво про народження ___ № ________.

 

Згідно довідки КП «Управління житлового господарства» ________ району міста ________ (житлово-експлуатаційна дільниця №__) від ________ року № _____ наша із відповідачем малолітня дочка – ________ Олена Іванівна проживає разом зі мною у м. ________ по вул. ________, буд. __, кв. __.

Починаючи з ________ року (за 7 місяців до народження нашої дочки) Відповідач не проживає разом зі мною за вищевказаною адресою, в усній розмові повідомив про небажання проживати разом та вести спільне господарство. Я була в безпорадному стані, проте не мала наміру переривати вагітність. Сподівалася на примирення з Відповідачем та на його порядність по відношенню до мене та нашої майбутньої дочки. Однак, він зник із мого життя і та не повернувся і після народження дочки. Я перебувала у тяжкому, як фінансовому так і моральному становищу, перебуваю в ньому і до цього часу.

 

Протягом певного періоду часу (до кінця ________ року) я ще працювала, а наказом про надання відпустки Товариства з обмеженою відповідальністю «________» (де я зарахована на посаду касира) від ________ року № ________ мені надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з ________ року до ________ року.

 

Неодноразово телефонувала Відповідачу, повідомляла про свій душевний та тяжкий матеріальний стан, про необхідність сплачувати значні для мене грошові кошти, що пов’язано із специфікою вагітності та пологами. Проте, Відповідач проявив байдужість до мене та майбутньої дитини, а з часом перестав відповідати та мої телефонні дзвінки, а лише за допомогою смс-повідомлення повідомив, що не має постійної роботи та грошей.

 

Отже, з ________ року до дати подання позовної заяви Відповідач ухиляється від участі в утриманні мене, а після народження, і в утриманні своєї малолітньої дочки. Відповідач жодного разу не поцікавився життям та станом здоров’я ані щодо мене, ані щодо своєї малолітньої дочки.

 

В той час, як лише в липні ________ року мною витрачено на здачу відповідних аналізів близько ____ гривень, що підтверджується рахунками ТОВ «________________» № ________ від ________ року на суму ________ гривень, № ________ від ________ року на суму ________ гривень, № ________ від ________ року на суму ________ гривень, № ________ від ________ року на суму ________ гривень.

            Згідно фіскального чеку Аптеки - ________________ від ________ року на предмети догляду необхідні після пологів мною витрачено ________ грн.

            Значні кошти витрачені мною і на інші необхідні дії, що пов’язані із вагітністю та пологами.

            На даний час утримання дитини на місяць, у віці нашої із Відповідачем дочки, з відповідного розрахунку, обходиться приблизно в ________ гривень (________________ гривень 00 коп.). Детальний перелік продуктів та речей необхідних для дочки на місяць та обґрунтований розрахунок необхідної кількості та вартості я додаю до позовної заяви.

 

Частково витрати з необхідних для дочки засобів догляду та продуктів харчування також можу підтвердити товарними чеками, а саме: від ________ року на суму ________ грн., від ________ року на суму ________ грн., від ________ року на суму ________ грн.

 

Мені відомо, що близько року назад Відповідача звільнено з офіційного місця роботи – Компанії «________________», що знаходиться за адресою: ________________________ (юридична адреса), ________________________________ (поштова адреса) за скороченням штату працівників.

Про офіційну трудову діяльність Відповідача протягом останнього року мені нічого не відомо.

Той факт, що Відповідач не проживав зі мною під час вагітності, після народження дитини та до цього часу підтверджую довідкою КП «Управління житлового господарства» ________________ району міста ________ (житлово-експлуатаційна дільниця № __) від ________ року № ____ та актом складеним та затвердженим уповноваженими особами цієї ж житлово-експлуатаційної дільниці № ___ від ________ року.

 

Також, вищевикладені факти можуть бути підтверджені моїми батьками, сестрою, з якими проживаю я та малолітня дочка в одній квартирі за адресою ________________________________, а саме:

1.________________________________ (мати);

2.________________________________ (батько);

3.________________________________ (сестра);

 

Згідно офіційних даних сайту www.ukrstat.gov.ua середня заробітна плата по м. Києву за період з квітня 2009 року по квітень 2010 року становить 3 220,31 грн. (три тисячі двісті двадцять гривень 31 коп.), з наступного розрахунку:

 

41 864 грн. - це загальна сума середній заробітних плат по м. ________ за період з квітня 2009 по квітень 2010 року (3 147 грн. + 3 066 грн. + 3 283 грн. + 3 320 грн. + 3 126 грн. + 3 250 грн. + 3 224 грн. + 3 154 грн. + 3 684 грн. + 2 969 грн. + 3 022 грн. +3 368 грн. + 3 251 грн.).

13 міс. – це кількість місяців за які вираховується середня заробітна плата.

 

Вважаю, що грошові кошти у розмірі 805,00 грн. (вісімсот п’ять гривень 00 коп.), що становить ¼ від 3 220,31 грн (середньої заробітної плати за спірний період), є справедливою сумою для компенсації витрат, які б мав сплачувати на моє утримання Відповідач починаючи з квітня 2009 року (з часу коли Відповідач мене залишив у стані вагітності).

            Як мені відомо, аліменти відповідач нікому не платить, стягнень по виконавчим документам з відповідача не проводиться, інших неповнолітніх дітей, непрацездатних батьків, повнолітніх дочки, сина немає.

 Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 84, 180, 184, 191 Сімейного кодексу України, прошу суд:

 

1. Стягнути з ________________ Івана Федоровича на Користь ________________ Надії Іванівни грошові кошти на утримання в твердій грошовій сумі у розмірі 805 грн., 00 (вісімсот п’ять гривень 00 коп.) щомісячно, починаючи з ________ року до досягнення ________ Олени Іванівни 3-річного віку.

 

2. Стягнути з ________________ Івана Федоровича на користь дочки – ________________ Олени Іванівни аліменти в твердій грошовій сумі у розмірі 2000,00 грн. (дві тисячі гривень 00 коп.) щомісячно, починаючи з ________ року до досягнення нею повноліття.

 

3. Відповідно до вимог п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України допустити негайне виконання судового рішення в межах суми платежу за один місяць.

 

4. Викликати в судове засідання свідків:

- ________________________________,

- ________________________________,

- ________________________________ (які мешкають за адресою: ________________________)

 

5. Витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу покласти на відповідача.

 

Додатки:

 

 

 

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: заявление заява иск позов денежный грошовий стягнення позовна аліменти исковое взыскание алименты гроши

Скачать Позовна заява про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 217     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
спасибо

молодцы, есть много хороших документов
хочу сказать спасибо
Светлана Александровна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>