Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Позовна заява про визнання права власності на самочинне будівництво

Позовна заява про визнання права власності на самочинне будівництво

раздел Позовні заяви / Исковые заявления
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 320     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Позовна заява про визнання права власності на самочинне будівництво Исковое заявление о признании права собственности на самовольное строительство
Скачать Позовна заява про визнання права власності на самочинне будівництво бесплатно

 

 

ДО_________________________________ СУДУ

__________________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ:

________________________________міська Рада

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ТРЕТЯ ОСОБА

Комунальне підприємство

«____________обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації»

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання права власності

 

 

Відповідно до ст. 124 Конституції України юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі. Відповідно до ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому законом, звертатися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

 

________ р. між мною та ________ Сергієм Вікторовичем, був укладений договір обміну, відповідно до умов якого мною була обмінена належна мені на праві особистої власності квартира № ___ в будинку № ___ по вул. ________ в м. ________ на 26/50 частини житлового будинку з відповідною частиною надвірних споруд, які знаходиться в м. ________ по вул. ________________ № ____ та які належали на праві особистої власності ________________ С.В.

 

Вказаний договір було укладено в нотаріальному порядку та посвідчено у приватного нотаріуса ________ міського нотаріального округу ______________ К.С. та зареєстровано в реєстрі за № ____. Також вказаний договір був зареєстрований в КП «__ООБТІ» ________ р. про що зроблено відмітку на договорі обміну.

 

Отже, мною було придбано шляхом обміну, частину домоволодіння з надвірними спорудами, в якому я по сьогоднішній час постійно проживаю.

 

Окрім частини будинку, на належній мені на праві користування земельній ділянці, знаходяться також літня кухня (з прибудовою) – літера «З,з» та гараж – літера – «В».

 

Необхідно одразу зазначити, що під час укладання договору обміну, колишнім власником був замовлений у __ООБТІ технічний паспорт, який складено ________ р., в якому стоїть нерозбірливий відтиск печатки, який вказує про те, що літня кухня та гараж є самочинно збудованими.

 

Незважаючи на зазначену в технічному паспорті від ________ р. інформацію щодо наявності самочинно збудованої літньої кухні та гаража, нотаріусом ________ К.С., даний договір був посвідчений.

 

Те, що я більше десяти років тому уклала договір обміну на частину житлового будинку який розташований на земельній ділянці, на якій теж розташовані самочинно збудована літня кухня та гараж мені фактично стало відомо після проведення відповідних обмірів працівниками КП «__ООБТІ» які і повідомили мене, що літня кухня та гараж є самочинно збудованими колишніми власниками.

 

Відповідно до даних характеристики будинку, господарських будівель та споруд, дані про які знаходяться в новому технічному паспорті від ________р., так само як і в погашеному технічному паспорті від ________р. літня кухня – побудована ________р. (переобладнана – ________р.), гараж – ________р. побудови, тобто в період до того, як я стала власником частини домоволодіння розташованого на земельній ділянці. Тобто, проведене працівниками КП «__ООБТІ» обстеження, свідчить про відсутність на земельній ділянці яких-небудь будівель та споруд, як таких що були побудовані мною з часу, коли я стала власником частини домоволодіння.

 

Відповідно до ч.1 ст.182 ЦКУ право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. В той же час, відповідно до пункту 1.6 Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 7 лютого 2002 р. № 7/5, реєстрації підлягають права власності тільки на об’єкти нерухомого майна, будівництво яких закінчено та які прийняті в експлуатацію у встановленому порядку, за наявності матеріалів технічної інвентаризації, підготовлених тим БТІ, яке проводить реєстрацію права власності на ці об’єкти.

 

________ р. від КП «__ООБТІ» мною був отримано висновок про технічний стан господарських будівель, прибудов, надбудов і споруд в якому зазначено, що літня кухня – ________ р. побудови має задовільний технічний стан та 35 відсотків зносу, гараж – ________ р. побудови має задовільний стан та 40 відсотків зносу. Отже, зазначені споруди не є аварійними та придатні для використання.

 

У відповідності до ч. 1. ст. 30 Земельного Кодексу України (в редакції 1991 р.), ч. 1 ст. 120 ЗК України (в редакції 2001 р.), ч. 3 ст. 415 ЦК України, з переходом до мене права власності на домоволодіння № ____по вул. ________________ у м. ________, до мене перейшло й право користування земельною ділянкою.

 

З доданих документів до позовної заяви вбачається, що літня кухня та гараж знаходяться на земельній ділянці, яка перебуває у моєму користуванні.

 

Частина 2 ст. 377 зазначає про те, що якщо житловий будинок, будівля або споруда розміщені на земельній ділянці, наданій у користування, то у разі їх відчуження до набувача переходить право користування тією частиною земельної ділянки, на якій вони розміщені, та частиною ділянки, яка необхідна для їх обслуговування.

 

Частина 5 ст. 376 ЦК України передбачає, що на вимогу власника (користувача) земельної ділянки суд може визнати за ним право власності на нерухоме майно, яке самочинно збудоване на ній, якщо це не порушує права інших осіб.

 

Господарські споруди (літня кухня (з прибудовою), гараж) та частина мого домоволодіння розташовані на земельній ділянці площа якої складає 302 кв.м. (кадастровий номер: ______________), яка знаходиться у моєму користуванні, відповідно до підписаного акту визначення та погодження зовнішніх меж земельної ділянки, тому ніяким чином, розташування самочинно збудованих споруд не порушують права сусідів (суміжних землекористувачів та землевласників), зокрема ____________ З.С. з якою було погоджено розподіл земельної ділянки спільної прибудинкової території домоволодіння немає заперечень щодо розподілу земельної ділянки, на якій знаходиться житловий будинок – літера «А-1».

 

Окрім того мною та ________ З.С. ________ р. була складена в нотаріальному порядку заява про те, що нами визначено та погоджено розподіл земельної ділянки, яка знаходиться в місті ________, вул. ________________________, __. Справжність наших підписів були засвідчені приватним нотаріусом ________ міського нотаріального округу ________________ А.П. та зареєстровано в реєстрі № ___.

 

Отже, порядок узаконення самочинно збудованих споруд не був доведений до кінця колишніми власниками частини домоволодіння по вул. ________________, ___ що знаходиться у м. ________ та які здійснили самочинне будівництво та не оформили право власності на самочинно збудовані літню кухню (з прибудовою) та гараж, тому вважаю, що є всі підстави визнати за мною право власності на літню кухню (з прибудовою) – літера «З,з» та гараж – літера – «в».

 

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст ст. 3, 118-120 ЦПК України, ст.ст. 316, 328, 376, 392, 377, 415 ЦК України

 

ПРОШУ:

 

1.Прийняти позовну заяву до провадження;

2. Визнати за ________________ Надією Павлівною право власності на самочинно збудовані будівлі: літня кухня (з прибудовою) – літера «З,з» - 40,6 кв.м., гараж – літера «В» - 25,7 кв.м., загальною площею 66,3 кв.м. (адреса: м. ________, вул. ________________, __) у відповідності з технічним паспортом на житловий будинок садибного типу від ________ року;

 3. Зобов’язати Комунальне підприємство «________ обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» зареєструвати за ________ Надією Павлівною (адреса: м. ________, вул. ___________, ___) самочинно збудовані будівлі: літня кухня (з прибудовою) – літера «З,з» - 40,6 кв.м., гараж – літера «В» - 25,7 кв.м., загальною площею 66,3 кв.м. (адреса: м. ________, вул. ___________, ___) у відповідності з технічним паспортом на житловий будинок садибного типу від ________ року.

 

Додатки:

            1.Копія паспортних даних _________________ – на 2 арк.;

            2.Копія договору обміну від _______________ – на 1 арк.;

            3.Копія погашеного технічного паспорту від __________ – на 4 арк.;

            4.Копія технічного паспорту від _______________-  на 5 арк.;

            5.Копія висновку КП «__ООБТІ» від _________________ – на 1 арк.;

            6.Копія акту визначення та погодження зовнішніх меж земельної ділянки в натурі – на 1 арк.;

            7.Копія Плану розподілу земельної ділянки – на 1 арк.;

            8.Копія Заяви від __________________– на 1 арк.;

            9.Копія листа головного управління Держкомзему України у м. ______ від _______ – на 1арк.;

            10.Квитанції про оплату держмита та витрат з ІТЗ розгляду справи.

 

 

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: заявление заява строительство будівництво иск позов позовна исковое визнання собственность

Скачать Позовна заява про визнання права власності на самочинне будівництво
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 320     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>