Volkswagen Tiguan (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Шлюбний договір (режим спільної власності)

Шлюбний договір (режим спільної власності)

раздел Шлюбний контракт / Брачный контракт
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 276     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Шлюбний договір (режим спільної власності) Брачный договор (режим совместной собственности)
Скачать Шлюбний договір (режим спільної власності) бесплатно

 

 

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР

 

м. ______________

______________ р.

 

Громадянин України _____________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

 

і громадянка України ___________________________________________________________________,

_______________________________________________________________________________________

іменовані далі "Подружжя", добровільно, за взаємною згодою, вступаючи в шлюб з метою врегулювання взаємних майнових прав і обов'язків як у шлюбі, так і у випадку його розірвання, уклали цей шлюбний договір про наступне:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Подружжя домовляються про те, що на все майно, нажите подружжям спільно в шлюбі, незалежно від того на чиї доходи воно було придбано, встановлюється режим спільної власності. Для окремих видів майна, спеціально зазначених у цьому договорі або додатку до нього, може встановлюватися інший режим.

1.2. Майно, що належало кожному з подружжя до вступу в шлюб, а також майно, отримане одним з подружжя під час шлюбу в дар, в порядку успадкування або з інших безоплатним операцій є його власністю.

1.3. До моменту укладення цього договору гр. _____________________________ належить наступне майно:

- квартира загальною площею ______ кв. метрів, що знаходиться за адресою:

_______________________________________________________________________________________;

- автомобіль ____________, двигун № _____, кузов № ____________, державний номер ___________, який зареєстрований в ___________;

- предмети меблів згідно з доданим до договору списку;

- золоті і срібні прикраси, а також ювелірні вироби з дорогоцінних і напівкоштовних каменів згідно з доданим до договору списку;

- гараж для автомобіля, розташований за адресою ________________________________________.

Гр. __________________________________ до моменту укладення цього договору належить наступне майно:

- _____________________________________________________________;

- _____________________________________________________________;

- _____________________________________________________________;

- _____________________________________________________________.

1.4. До спільного майна, нажитого під час шлюбу, відносяться доходи кожного з подружжя від трудової діяльності, підприємницької діяльності та результатів інтелектуальної

діяльності, отримані ними пенсії, допомоги та інші грошові виплати, які мають спеціального призначення. Володіння і користування громад майном здійснюється за взаємною згодою.

1.5. Право на спільне майно належить також дружину, який у період шлюбу здійснював ведення домашнього господарства, догляд за дітьми або з інших поважних причин не мав самостійного доходу.

1.6. Речі індивідуального користування (одяг, взуття та інші), за винятком коштовностей та інших предметів розкоші, хоча і придбані в період шлюбу за рахунок спільних коштів подружжя

визнаються власністю того чоловіка, який ним користувався.

1.7. Доходи цільового призначення (суми матеріальної допомоги, суми, виплачені у відшкодування збитку у зв'язку з втратою працездатності внаслідок каліцтва чи іншого ушкодження здоров'я і

т.п.) визнаються власністю чоловіка, якому вони виплачені.

1.8. Подружжя вправі розпоряджатися спільним майном за взаємною згодою. Згода чоловіка на вчинення іншим чоловіком угоди з спільним майном передбачається, якщо інший чоловік не висловить заперечень проти угоди до її здійснення. Для здійснення угод з нерухомим майном (у тому числі з квартирами, житловими та нежитловими приміщеннями, земельними ділянками і т.п.), транспортними засобами та іншим майном, операції з яким підлягають нотаріальному

посвідченню або державній реєстрації, необхідно попередня письмова згода другого з подружжя. Якщо угода за угодою сторін або в силу закону здійснюється в нотаріальній формі, згода другого з подружжя на здійснення такої угоди також має бути

нотаріально посвідчена. Попередня письмова згода другого з подружжя необхідно при відчуженні та придбанні майна, якщо сума угоди перевищує ________ гривень, незалежно від виду майна, щодо якого вчиняється правочин.

1.9. У будь-який момент у період шлюбу подружжя за взаємною згодою вправі змінити встановлений цим договором режим спільної власності.

 

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОДРУЖЖЯ

2.1. Кожен чоловік зобов'язаний проявляти належну турботу про спільне майно та про майно, що належить іншому дружину, приймати всі необхідні заходи для запобігання знищення або пошкодження майна, а також для усунення загрози знищення або пошкодження, в тому числі - робити необхідні витрати як за рахунок загальних коштів , так і за рахунок інших доходів.

Кожен чоловік зобов'язаний дотримуватися права і законні інтереси другого з подружжя, встановлені цим шлюбним договором і законом, як у шлюбі, так і після його розірвання,

2.2. Подружжя зобов'язані утримуватися від укладення ризикованих угод. Під ризикованими угодами розуміються угоди, невиконання зобов'язань за якими може призвести до втрати значної частини спільного майна або до істотного скорочення доходів подружжя.

2.3. Кожен із подружжя має право користуватися майном іншого чоловіка, що належали йому до вступу в шлюб, у відповідності з призначенням майна.

2.4. В період шлюбу кожен із подружжя має право розпорядитися належали йому до шлюбу майном на свій розсуд, Однак доходи по таких угодах подружжя визнають спільною сумісною власністю.

2.5. Кожен із подружжя зобов'язаний повідомляти свого кредитора (кредиторів) про укладання, зміну або про розірвання даного шлюбного договору.

2.6. У разі розірвання шлюбу майно, що належало подружжю до вступу в шлюб у масу майна, що підлягає розділу, не входить.

2.7. При розірванні шлюбу спільне майно підлягає розподілу в рівних частках.

 

3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОДРУЖЖЯ

3.1. Кожен з подружжя несе відповідальність у відношенні прийнятих на себе зобов'язань перед кредиторами в межах належного йому майна. При недостатності цього майна

кредитор має право вимагати виділу частки подружжя-боржника, яка належала б дружину-боржнику при розділі спільного майна, для звернення на неї стягнення.

3.2. Чоловік не несе відповідальності за угодами, здійсненим іншим чоловіком без його згоди.

3.3. На спільне майно стягнення може бути звернено лише за спільними зобов'язаннями подружжя.

При недостатності цього майна подружжя несуть за вказаними зобов'язаннями солідарну відповідальність своїм майном.

3.4. Відповідальність подружжя за шкоду, заподіяну їх неповнолітніми дітьми, визначається Цивільним законодавством.

 

4. ВСТУП У СИЛУ, ЗМІНА І ПРИПИНЕННЯ ДОГОВОРУ

4.1. Цей договір набирає чинності з дня державної реєстрації укладення шлюбу.

4.2. Цей договір підлягає нотаріальному посвідченню.

4.3. Дія договору припиняється у момент державної реєстрації розірвання шлюбу.

4.4. Подружжя вправі в будь-який момент внести в цей договір зміни і доповнення. Одностороння відмова від виконання цього договору не допускається.

4.5. Всі спірні питання, які можуть виникнути в період дії цього договору, у разі недосягнення подружжям згоди, вирішуються у судовому порядку.

 

ПІДПИСИ СТОРІН:

 

 

 

КОМЕНТАРІ:

------------

Шлюбний договір може бути укладений як до державної реєстрації шлюбу, так і в будь-який час в період шлюбу.

Шлюбний договір підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню. У шлюбному договорі подружжя має право визначити лише майнові права та обов'язки як у шлюбі, так і у випадку його розірвання. Інші права та обов'язки подружжя регулювання шлюбним договором не підлягають.

У шлюбному договорі подружжя має право:

- Встановити режим спільної, часткової або роздільної власності на все майно подружжя, на його окремі види або на майно кожного з подружжя;

- Визначити частку кожного з подружжя в приналежному їм майні;

- Визначити майно, яке буде передано кожному з подружжя у разі розірвання шлюбу;

- Встановити спосіб участі у доходах одне одного;

- Визначити порядок несення кожним із них сімейних витрат, а також будь-які інші положення, що стосуються майнових відносин подружжя, але не суперечать закону і неущемляющіе інтереси другого з подружжя.

 


Теги документа: договор договір брачный шлюбний спільний шлюб собственность

Скачать Шлюбний договір (режим спільної власності)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 276     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>