Honda CRV (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Дублікат договору дарування квартири

Дублікат договору дарування квартири

раздел Дарування / Дарение
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 321     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Дублікат договору дарування квартири Дубликат договора дарения квартиры
Скачать Дублікат договору дарування квартири бесплатно

 

ДУБЛІКАТ. МАЄ СИЛУ ОРИГІНАЛУ

 

ДОГОВІР

ДАРУВАННЯ КВАРТИРИ

 

Місто Київ, двадцять восьмого жовтня тисяча дев'ятсот дев'яносто сьомого року

 

Я, [П.І.Б. громадянки А.] (паспорт _____ № ______, виданий _____________________. «__» ___________ __ року), мешкаю в місті Києві [адреса] і на підставі довіреності, посвідченої державним нотаріусом Сьомої київської державної нотаріальної контори _______ «__» __________ ___ року дію від імені [П.І.Б. громадянки Б.], котра мешкає в місті Києві [адреса], іменованої далі як «ДАРУВАЛЬНИК», - з однієї сторони,

та я, [П.І.Б. громадянина В.] (паспорт ___, виданий ___________________________ «__» ___________ ___ року), мешкаю в місті Києві [адреса], іменований далі як «ОБДАРОВАНИЙ», - з другої сторони, попередньо ознайомлені нотаріусом з вимогами чинного законодавства щодо недійсності угод і розуміючи значення своїх дій,

УКЛАЛИ ЦЕЙ ДОГОВІР ПРО ТАКЕ:

 

1. ПРЕДСТАВНИК ДАРУВАЛЬНИКА подарувала, а ОБДАРОВАНИЙ прийняв у дар 1/3 (одну третю) частку КВАРТИРИ за № __, що знаходиться в будинку за № __, розташованому по вулиці РЕВУЦЬКОГО у місті Києві.

2. 1/3 (одна третя) частка КВАРТИРИ, що дарується, належить ДАРУВАЛЬНИКУ на підставі СВІДОЦТВА ПРО ПРАВО НА СПАДЩИНУ за законом, виданого Державним нотаріусом Сьомої київської державної нотаріальної контори ________ «__» _________ ___ року за реєстром № ___, зареєстрованого в Київському міському бюро технічної інвентаризації «__» ___________ ___ року в реєстровій книзі за № __.

3. ЦІЛА КВАРТИРА, 1/3 (одна третя) частка якої дарується, складається із однієї жилої кімнати жилою площею 18,0 (вісімнадцять цілих) кв. м.

Загальна площа цієї квартири становить 38,4 (тридцять вісім цілих і чотири десятих) кв. м.

4. Дар цей учасники угоди оцінюють в 100 (сто) гривень.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ на 1/3 (одну третю) частку КВАРТИРИ виникає у ОБДАРОВАНОГО з моменту нотаріального посвідчення договору.

5. Відповідно до відомостей, викладених у довідці-характеристиці, виданій Київським міським бюро технічної інвентаризації «__» _________ ___ року за № ___, вартість ЦІЛОЇ КВАРТИРИ, 1/3 частка якої дарується, з урахуванням індексу вартості об’єктів житлового фонду 1,4 х 9,16 становить 2 (дві) гривні 53 копійки.

6. ПРЕДСТАВНИК ДАРУВАЛЬНИКА стверджує, що відчужувана частка квартира на момент підписання цього договору нікому іншому не продана, не подарована, не відчужена іншим способом, не заставлена, під забороною (арештом) не перебуває, прав щодо неї у третіх осіб як у межах України, так і за її межами немає.

7. Зміст ст.ст. 14, 58 Цивільного кодексу та пункту 13 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.92 року № 572, нам, ПРЕДСТАВНИКОВІ ДАРУВАЛЬНИКА та ОБДАРОВАНОМУ, нотаріусом роз’яснено.

8. Всі витрати, пов’язані з оформленням цього договору, сплачує ОБДАРОВАНИЙ.

Цей договір складено у трьох примірниках, з яких один призначається для зберігання у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ____________________ (___________________), а два інших, викладені на бланках нотаріальних документів, - для сторін по договору: для ДАРУВАЛЬНИКА – серія ___ № __, для ОБДАРОВАНОГО – серія __ № ___.

 

ПІДПИСИ:

 

Місто Київ, двадцять восьмого жовтня ___________________________ року цей договір посвідчено мною, _______________________, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

            Договір підписано сторонами у моїй присутності. Особу сторін встановлено, їх дієздатність, а також належність [П.І.Б. громадянки Б.] відчужуваної від її імені 1/3 частки квартири перевірено.

Відповідно до ст. 227 Цивільного кодексу України цей договір підлягає реєстрації у Київському міському бюро технічної інвентаризації.

 

Зареєстровано в реєстрі за № _________________

Стягнуто плату (в тому числі державне мито в розмірі ___________).

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

 

ПОСВІДЧУВАЛЬНИЙ НАПИС НОТАРІУСА

 


Теги документа: договор договір квартира дарение дарування дублікат дубликат

Скачать Дублікат договору дарування квартири
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 321     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Пиротехника для вашего праздника

Отличная пиротехника: салютные установки, ракеты, римские свечи, вулканы, фонтаны на любое праздничное событие на www.salutes.com.ua
044-599-41-66, 097-963-64-63
Александр

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>