Audi A6 Allroad (2500 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір дарування частки квартири (нотаріально засвідчений)

Договір дарування частки квартири (нотаріально засвідчений)

раздел Дарування / Дарение
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 553     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір дарування частки квартири (нотаріально засвідчений) Договор дарения доли квартиры (нотариально заверенный)
Скачать Договір дарування частки квартири (нотаріально засвідчений) бесплатно

 

ДОГОВІР ДАРУВАННЯ ЧАСТКИ КВАРТИРИ

(нотаріально засвідчений)

 

 

Місто _________________________,

________________________________________________ року.

 

 

Ми, що підписалися нижче: з однієї сторони - _____________________________ (далі - Даруватель), мешкаю _____________________________________________________________, та з другої сторони - __________________________(далі - Обдарована), мешкаю ___________________________________, попередньо ознайомлені з вимогами чинногозаконодавства щодо недійсності угод,уклали цей Договір про таке:

 

1. Я, ______________________________, перебуваючи при здоровому розумі таясній пам'яті, розуміючи значення своїх дій та діючи добровільноподарував, а я, _____________________________, прийняла у дар належнуДарувателю на праві приватної власності 1/2 (одну другу) часткуквартири під номером _______в будинку під номером______, що по вулиці_______________в м. __________.

 

2. Квартира, 1/2 частка якої дарується, складається з ___________ кімнат, жилою площею _________(___________________) кв. м,загальна її площа - _________(___________________)кв. м.

 

3. Документом, який підтверджує право власності Дарувателя навідчужувану ним частку квартири, є Договір дарування часткиквартири, посвідчений приватним нотаріусом _________________міськогонотаріального округу ____________________________________ р. по реєстру за № ________ і зареєстрований в ______________________ міському бюро технічної інвентаризації ___________ р. у реєстровій книзі під № _____________.

 

4. Сторони оцінюють цей дар у _________(___________________) грн.

 

5. За даними __________________ міського бюро технічної інвентаризації (довідка від _________ р. за № _________________), загальна дійсна вартість квартири, 1/2 частка якої дарується, становить _________(___________________) грн. ___ коп.

 

6. Я, Даруватель, гарантую, що зазначена частка квартири на момент укладення цього договору нікому іншому не продана, іншим способом не відчужена, під заставою, забороною (арештом) не перебуває, судового спору щодо неї, а також прав у третіх осіб як у межах, так і за межами України, немає, як внесок до статутного фонду юридичних осіб не внесена.

 

7. Відсутність заборони відчуження нерухомого майна, яке є предметом цього договору, підтверджується довідкою, виданою державним нотаріусом _______________ державної нотаріальної контори ____________ р. за № ________________.

 

8. Ми, Даруватель та Обдарована, підтверджуємо, що цей договір не носить характеру мнимої та удаваної угоди. Витрати, пов'язані з нотаріальним оформленням цього договору несу я, Даруватель.

 

10. Право власності на 1/2 частку квартири у Обдарованої виникає з моменту нотаріального посвідчення цього договору.

 

Цей договір складено в трьох примірниках, один із яких призначається для зберігання у справах приватного нотаріуса ________________ міського нотаріального округу ________________________ (вул. ______________________, ___), а інші, викладені на бланках нотаріальних документів, - для Дарувателя (серія ______ № ____________) та Обдарованої (серія ______ № ____________).

 

 ПІДПИСИ:

 

Посвідчувальний напис

Скачать Договір дарування частки квартири (нотаріально засвідчений)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 553     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
спасибо

молодцы, есть много хороших документов
хочу сказать спасибо
Светлана Александровна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>