Jaguar S-type (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір на участь у виставці

Договір на участь у виставці

раздел Інше / Другое
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 469     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір на участь у виставці Договор на участие в выставке
Скачать Договір на участь у виставці бесплатно

 

ДОГОВІР

на участь у виставці

 

м.______________

______________р.

 

_________________________________________________, іменоване надалі Учасник виставки в особі ________________________________, що діє на підставі ____________________, з одного боку і

___________________________________________, що іменується в подальшому виставковий комітет (виставка), в особі _____________________________, діючого на підставі ______________, з іншого боку, уклали цей договір про наступне:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Учасник виставки надає для експонування, а Виставку організовує експонування виробів Учасника, а також надає додаткові послуги.

 

2. ОБОВ'ЯЗКИ УЧАСНИКА

Учасник приймає на себе такі обов'язки:

2.1. Надає для експонування наступні вироби:

_______________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

2.2. У місячний термін до відкриття виставки надає Виставку всі відомості, необхідні для розміщення експонатів (необхідний розмір виставкових площ, умови експонування, зберігання, охорони тощо), а також для виготовлення каталогів, проспектів, діапозитивів і т.п.

2.3. Транспортує своїми силами і за свій рахунок на виставку і з виставки пропоновані до експонування вироби, якщо інше не буде передбачено цим договором.

2.4. Забезпечує супровід демонстрації експонатів поясненнями фахівців.

 

3. ОБОВ'ЯЗКИ ВИСТАВКОМА

Виставці бере на себе такі обов'язки:

3.1. Забезпечує приміщення (територію), необхідні для експонування виробів Учасника.

3.2. Забезпечує умови найбільш ефективної демонстрації виробів (електро-, тепло-і т.п. постачання, дизайн, демонстраційні майданчики тощо).

3.3. Виготовляє на основі відомостей, наданих Учасником, каталоги, проспекти, діапозитиви і т.п.

3.4. Забезпечує інформацією про проведення виставки зацікавлених осіб та організацій, завчасно виготовляє і розміщує рекламу виставки.

3.5. Забезпечує схоронність (зберігання і охорона) виставляються експонатів.

Примітка.Виставкою несе повну матеріальну відповідальність за збереження експонатів протягом усього часу перебування їх на території виставки, маючи при цьому право на страхування експонатів як в період їхнього перебування на території виставки, так і під час їх транспортування, якщо обов'язки з транспортування приймає на себе виставку.

Варіант.Збитки від пошкодження експонатів у момент передачі їх від учасників виставки або від Виставкома Учаснику відносяться на сторону, винну у пошкодженні, а при неможливості встановлення винної особи - збитки розподіляються в рівних частках між Учасником та Виставкомом.

3.6. Забезпечує належне функціонування виставки шляхом запрошення необхідного обслуговуючого персоналу (гідів, дизайнерів, фахівців з реклами, перекладачем і т.п.)

3.7. Тільки з письмового дозволу Учасника в порядку і на умовах, визначених Учасником, після закінчення виставки розпродає виставкові експонати. У разі відсутності письмового дозволу на продаж експонатів виставки зобов'язаний відправити їх Учаснику з наступним відшкодуванням виставку всіх витрат по упаковці та транспортуванні.

 

4. ПОРЯДОК ВЗАЄМОРОЗРАХУНКІВ

4.1. Сторони виходять з того, що виставка може бути як прибутковою, так і збитковою.

4.2. Питання про прибутковість, або збитковості виставки сторони вирішують у 5-денний термін з моменту її завершення шляхом складання взаємоузгодженого протоколу, в якому фіксуються всі доходи, отримані Виставкомом, всі витрати, понесені ним, а також Учасником у зв'язку з організацією та проведенням виставки.

4.3. Сторони виходять з того, що прибуток або збитки утворюються в розмірі різниці між доходами і витратами і підлягають поділу в рівних частках між Виставкомом та Учасником.

Примітка.При числі Учасників 2 і більше, виходячи з рівної відповідальності Виставкома і кожного з Учасників за прибутковість або збитковість виставки, виставки своїм рішенням визначає частку прибутку (збитків), що припадає на кожного з Учасників пропорційно ступеня його участі у виставці.

 

5. ТЕРМІНИ ДІЇ ДОГОВОРУ

5.1. Цей договір діє з моменту його підписання до завершення взаєморозрахунків.

5.2. Взаємні претензії сторін можуть бути пред'явлені один до одного протягом місяця з дня офіційного закриття виставки.

 

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим договором сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством та умовами цього договору.

 

7. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ СТОРІН

Скачать Договір на участь у виставці
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 469     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Юр. поддержка от 15 грн

Международная юридическая компания предоставит услуги:Юридическая поддержка деятельности ЧП. Предоставление договоров. Анализ документов.Письменные консультации. Неограниченное количество устных консультаций.Экстренная правовая помощь. Юридическое сопровождение, и др.Годовое обслуживание.На данный момент обслуживаем более 25 000 клиентов.www.laweyr.nethouse.ru
0933965394
Сергей

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>